CREMA GOURMET 100% ARABIKE

0,43 € (60 Lek) copa Out of stock

+

Nje arome komplekse per nje kafe te lehte ne stilin e Europes qendrore qe le te kuptohet si nje shije e plote nje nje filxhan te madh kafeje, suprizuse me shijen e pasur te saj, e ekuiliburar dhe e lehte.

Related products

  • 0,43 € copa ESSPRESSO SUD
Rezultat1 - 1 di 1